Zakupte si více sledujících na Facebooku

Zakupte Si Facebook Odberatele
5 90590
  • 100 % bezpečné a diskrétní
  • Šetřete čas a energii
  • Rychlé výsledky
  • Vaše objednávka bude zkontrolována ručně
  • Bezplatná konzultace a individuální řešení

Social Media Daily vám dává možnost zakoupit si odběratele na Facebooku. Jedná se o uživatele, kteří sledují váš osobní soukromý profil. Pokud si přejete objednat fanoušky, poslouží vám oddělený balíček.

Možná jste nás viděli na

Můžete si také určit limit denních odběrů. Tento limit by měl být nastaven na minimálně 10 uživatelů denně. Použijte prosím příslušnou kolonku.
U této služby nenabízíme uživatele z určité země, nýbrž mezinárodní účty.

Počet sledujících, které získáte, není ovlivněn počtem sledujících, které získáte (či ztratíte) přirozeně.
Pokud máte fanpage na Facebooku, bude vás tato nabídka jistě zajímat. Lajky na vaši fanpage si můžete zakoupit zde.
Zmiňovaný časový úsek začíná až tehdy, kdy začneme na objednávce pracovat. To se ve většině případů děje do 24 hodin od vaší objednávky, ale výjimečně se čekací doba může vyšplhat až na 3 dny.
 

Poznámka: Nereprezentujeme žádnou sociální síť a nejsme v žádném případě jakkoliv propojeni s platformami, které se v našich nabídkách objevují.

Tým „Social Media Daily“

Více informací ohledně sledujících na Facebooku

Uživatelé často chtějí, aby jejich příspěvky viděli i jiní lidé, než jejich přátelé. Proto Facebook přišel s funkcí sledování. Sledující si tak mohou projít příspěvky uživatele, ale neuvidí jejich celý profil. Tato funkce dává uživatelům možnost mít teoreticky více než 5.000 přátel. Podobně jako je tomu u fanpages, i zde hraje velkou roli počet odběratelů.

Tímto způsobem můžete získat více sledujících na vašem facebookovém profilu

Chcete přilákat více pozornosti k vaším veřejným příspěvkům bez větší námahy? Social Media Daily vám dává možnost si jednoduše zakoupit odběratele. Ušetří vám to spoustu času a jedná se o vcelku levnou možnost. Vždy se s námi nejdříve pokuste spojit. Můžeme vám doporučit ten nejlepší balíček právě pro vás! Pokud máte nějaké jiné dotazy, napište našemu týmu podpory.

Jste připraveni na objednávku?