Nákup lajků na facebookové příspěvky

Facebook Foto Lajku
4 90490
  • 100 % bezpečné a diskrétní
  • Šetřete čas a energii
  • Rychlé výsledky
  • Vaše objednávka bude zkontrolována ručně
  • Bezplatná konzultace a individuální řešení
Snímek obrazovky příspěvku na Facebooku s označenými „to se mi líbí“ – Explicitně nereprezentujeme Facebook nebo jinou sociální síť.
Můžete si u nás zakoupit lajky pro vaše příspěvky a fotografie – jsou přeci jen velmi důležitou součástí vašeho facebookového renomé!

Pokud si objednáte liky, získáte od nás i Emojis zcela zdarma! Získáte 1-10% z celkové objemu objednávky, tzn., že za 100 normálních liků získáte 10 reakcí. Touto dobou můžeme dodat pouze reakce WoW a Haha. Pokud si objednáte 500 či více lajků, můžete si jejich celkový počet rozdělit až na pět odkazů, a to bez dalších poplatků. Pro tuto funkci se vám bude hodit „plus“, které vidíte u kolonky na odkaz.

Možná jste nás viděli na

Poznámka: Tato služba není dostupná v případě, že bude uplatněna na soutěže či volby jakéhokoliv charakteru.

1,000 a více liků si můžete objednat pouze pro vaši fanpage.
 
U této služby nenabízíme uživatele z určité země, nýbrž mezinárodní účty.

Pokud chcete místo lajků získat na stránku nové fanoušky, klikněte sem.

Zmiňovaný časový úsek začíná až tehdy, kdy začneme na objednávce pracovat. To se ve většině případů děje do 24 hodin od vaší objednávky, ale výjimečně se čekací doba může vyšplhat až na 3 dny.

Poznámka: Nereprezentujeme žádnou sociální síť a nejsme v žádném případě jakkoliv propojeni s platformami, které se v našich nabídkách objevují.

Tým „Social Media Daily“

Vice informací ohledně lajků na příspěvky

Všichni ten problém známe. Celé věky se snažíte napsat perfektní facebookový příspěvek, ale když jej konečně postnete na vaši zeď, lajky se moc nehrnou. Facebook váš příspěvek neukazuje na nejvyšších místech, jelikož nemá moc lajků, čímž vám pomalu ani neumožňuje lajky získat. Je to takový facebookový začarovaný kruh, díky kterému spousta lidí prodělává na marketingu. Díky naší nabídce můžete své příspěvky dostat na vrchol tím, že si lajky zakoupíte.
 

Více aktivity na vašich facebookových příspěvcích

Zakupte si lajky na vaše facebookové příspěvky a zvyšte tak počet aktivních uživatelů! Nejenže budete díky lajkům více vidět, nýbrž bude váš profil/fanpage daleko atraktivnější. Je to proto, jelikož většinou platí pravidlo, že čím více lajků dostanete, tím lepší je obsah vašeho profilu/fanpage.

Jste připraveni na objednávku?