Získejte Instagram komentáře pro vaše fotografie

Instagram Komentaru
3 90390
  • 100 % bezpečné a diskrétní
  • Šetřete čas a energii
  • Rychlé výsledky
  • Vaše objednávka bude zkontrolována ručně
  • Bezplatná konzultace a individuální řešení
Díky Social Media Daily si můžete zakoupit nové komentáře na váš Instagram rychle a jednoduše. Nabízíme vám různé typy balíčků – stačí si jednoduše vybrat z našeho výběrového menu. Celkový objednaný počet můžete poté dále rozdělit až na pět částí, z nichž každá poputuje na jiný odkaz. Všechny odkazy zadejte do komentáře při objednávce.

Nejste si jisti, v čem tato objednávka spočívá? Podívejte se na tento

Možná jste nás viděli na

U této služby nenabízíme uživatele z určité země, nýbrž mezinárodní účty.V případě zájmu si můžete sepsat vlastní komentář.

Komentáře jsou vždy v Angličtině. Pokud si je přejete obdržet v jiném jazyce, napište nám již přichystané komentáře a my se postaráme o jejich rozeslání. 

Nejnižší limit činí 2 komentáře denně.

Kromě nových komentářů také získáte lajky pro vaše fotografie zcela zdarma. Váš profil bude poté vypadat ještě autentičtěji.
Poznámka: Profil musí být po dobu dodávání služby nastaven na veřejný (tzn. nesmí být nastaven na soukromý).

A teď z jiného soudku: nabízíme také nákup sledujících– klikněte zde pro zobrazení dalších nabídek!

Zmiňovaný časový úsek začíná až tehdy, kdy začneme na objednávce pracovat. To se ve většině případů děje do 24 hodin od vaší objednávky, ale výjimečně se čekací doba může vyšplhat až na 3 dny.
 Poznámka: Nereprezentujeme žádnou sociální síť a nejsme v žádném případě jakkoliv propojeni s platformami, které se v našich nabídkách objevují.

Tým „Social Media Daily“

Více informací ohledně komentářů na Instagramu

Dnes se na internetu mluví formou obrázků. Obrázek dá za tisíc slov a dokáže daleko rychleji vyvolat určitou emoci. Lidé mají obrázky rádi. Komentáře jsou na Instagramu velmi důležité. Jedná se o individuální formu vyjádření souhlasu či nesouhlasu. Pokud si přejete získat nějaké extra komentáře pod vaše fotografie, jste na správném místě. U nás v Social Media Daily je to naše práce. Nabízíme vám rychlou, levnou a diskrétní službu nákupu komentářů!
 

Zakupte si komentáře pro váš účet na Instagramu – jednoduše a diskrétně

Díky naší nabídce můžete získat více uznání v instagramové komunitě. Kromě levných komentářů vám také nabízíme srdíčka/lajky a sledující. Díky kombinaci těchto služeb může váš účet vypadat daleko věrohodněji a bude oblíbenější. Pokud máte jakékoliv otázky ohledně námi nabízených produktů, napište nám! Nezapomeňte si prohlédnout naši škálu nabízených produktů. Můžete si vybrat balíčky spojené se sociálními médii, mezi které se řadí například Facebook, Twitter, YouTube, či SoundCloud a mnohé další.

Jste připraveni na objednávku?