Zajistěte si účastníky vašich facebookových akcí

Facebook Ucastniky
6 90690
  • 100 % bezpečné a diskrétní
  • Šetřete čas a energii
  • Rychlé výsledky
  • Vaše objednávka bude zkontrolována ručně
  • Bezplatná konzultace a individuální řešení

Hledáte způsob, jak efektivně a rychle zvýšit počty lidí, kteří se zúčastní vaší akce? Objednejte si náš balíček a získejte tolik účastníků, kolik jich potřebujete.

Možná jste nás viděli na

U této služby nenabízíme uživatele z určité země, nýbrž mezinárodní účty. Počet účastníků musí být po dobu dodávání služby veřejný. Zmiňovaný časový úsek začíná až tehdy, kdy začneme na objednávce pracovat. To se ve většině případů děje do 24 hodin od vaší objednávky, ale výjimečně se čekací doba může vyšplhat až na 3 dny.

Poznámka: Nereprezentujeme žádnou sociální síť a nejsme v žádném případě jakkoliv propojeni s platformami, které se v našich nabídkách objevují.
Tým „Social Media Daily“

Více informací ohledně účastníků facebookových akcí

Každý den vzniknou na Facebooku tisíce nových událostí. Toto vám situaci vůbec neulehčuje. Pokud si přejete, aby se vaší akce zúčastnilo co nejvíce lidí, musíte ji nějakým způsobem prodat. Díky naší službě vám můžeme vygenerovat spousty účastníků vaší akce v relativně krátkém časovém úseku. Vyšší počty zúčastněných zvyšují šance na to, že si vaší akce všimnou další lidé, což přivábí opravdové návštěvníky. Nakupování účastníků se vyplatí tehdy, kdy počty dostatečně nenarůstají samy od sebe či pokud se již blíží datum konání.

Zajištění účastníků – booking účastníků

Optimální počet účastníků závisí na velikosti události. Z tohoto důvodu vám nabízíme různě velké balíčky. Pokud si nejste jisti, jaký z balíčků si vybrat, můžete nás kontaktovat a my vám s výběrem poradíme. Naše služby zasílání pozvánek se hodí tehdy, kdy chcete, aby měla vaše akce autentický ráz. Pokud si přejete o této službě zjistit více, prostudujte menu, které vidíte výše. Také doporučujeme, abyste často měnili informace ohledně vaší akce, jelikož si jí díky tomu všimnou i lidé, kteří by na ni jinak zapomněli.


Jste připraveni na objednávku?