Palec nahoru: Získejte více lajků pro vaše videa

YouTube lajky
3 90390
  • 100 % bezpečné a diskrétní
  • Šetřete čas a energii
  • Rychlé výsledky
  • Vaše objednávka bude zkontrolována ručně
  • Bezplatná konzultace a individuální řešení

Tato nabídka vám dává možnost zakoupit si lajky na vaše YouTube videa. Proč byste to dělali? Protože jsou komentáře nesmírně důležité pro to, abyste se ve světě YouTube prosadili jako legitimní tvůrci!

Poznámka: Tato služba není dostupná v případě, že bude uplatněna na soutěže či volby jakéhokoliv charakteru.

Pokud chcete, můžete objednávku rozdělit mezi pět různých videí zcela bez poplatků. Jednoduše zadejte URL do komentáře během objednávky.

U této služby nenabízíme uživatele z určité země, nýbrž mezinárodní účty.

Možná jste nás viděli na

Pokud chcete, můžete si také objednat malý počet „dislajků“, díky čemuž bude video vypadat daleko legitimněji – dislajky musí být ovšem objednány společeně s lajky, aby se zamezilo zneužívání této služby na hanobení konkurence! Před objednávkou nám prosím ohledně této služby napište!

Doporučujeme, abyste v průběhu plnění našeho závazku deaktivovali všechny placené reklamy, jelikož můžete v opačném případě ohrozit váš účet AdSense. I když existuje jen malá šance, že byste se díky naší službě dostali do problémů s YouTube, u AdSense se problémy objevit mohou.

Chcete, aby kromě více palců nahoru měla vaše videa také více zhlédnutí? Pokud ano, klikněte zde!

Zmiňovaný časový úsek začíná až tehdy, kdy začneme na objednávce pracovat. To se ve většině případů děje do 24 hodin od vaší objednávky, ale výjimečně se čekací doba může vyšplhat až na 3 dny.

 

Poznámka: Nereprezentujeme žádnou sociální síť a nejsme v žádném případě jakkoliv propojeni s platformami, které se v našich nabídkách objevují.

Tým „Social Media Daily“

Více informací ohledně lajků na YouTube

Jste často zklamaní, protože zhlédnutí vašich videí nepřibývají dost rychle? Nezoufejte! Společnost Social Media Daily je tu od toho, aby vám pomohla! Díky Social Media Daily si lajky můžete jednoduše a bezpečně zakoupit. Vaše video tak bude daleko populárnější a vy si zvětšíte váš dosah. Čím více lajků a zhlédnutí vaše video má, tím vyšší pozice v žebříčku mu bude náležet.

Palce nahoru pro vaše videa

Všechny začátky jsou těžké. Pokud jste byli na YouTube aktivní pouze chvíli, bude vám trvat, než si vybudujete vaši členskou základnu. Díky naší službě ale tento proces můžete exponenciálně urychlit. Kromě toho si od nás můžete také zakoupit komentáře. Naše služby také zahrnují odběratele. Pokud máte jakékoliv otázky, kontaktujte nás na našem emailu, Skypu či telefonu, a osobně vám pomůžeme.

Jste připraveni na objednávku?