Získejte kliknutí na „Zajímá mě to“ u vaší Facebookové události

Zájemci o Facebookovou událos
6 90690
  • 100 % bezpečné a diskrétní
  • Šetřete čas a energii
  • Rychlé výsledky
  • Vaše objednávka bude zkontrolována ručně
  • Bezplatná konzultace a individuální řešení

Hledáte efektivní způsob, jak zvýšit počet zájemců o vaši Facebookovou akci? Objednejte si je od nás a získejte extra kliknutí na tlačítko „Zajímá mě to“! To vše rychle, efektivně a hlavně levně.

Možná jste nás viděli na

U této služby nenabízíme uživatele z určité země, nýbrž mezinárodní účty.

U tohoto produktu není možné nastavit denní limit.
Počet zájemců musí být veřejně k dispozici po dobu trvání akce.

Také nabízíme možnost nákupu pozvánek na mezinárodní události, které mohou dále vyzdvihnout vaši událost mezi potencionálními zájemci. Kromě toho si díky nám můžete zakoupit i účastníky.

Zmiňovaný časový úsek začíná až tehdy, kdy začneme na objednávce pracovat. To se ve většině případů děje do 24 hodin od vaší objednávky, ale výjimečně se čekací doba může vyšplhat až na 3 dny.

Poznámka: Nereprezentujeme žádnou sociální síť a nejsme v žádném případě jakkoliv propojeni s platformami, které se v našich nabídkách objevují.

Tým „Social Media Daily“

Více informací ohledně nákupu zájemců o Facebookovou událost

Dříve jsme na Facebooku na akce „možná“ přišli. Nyní nás akce „zajímají“. Každé kliknutí na tlačítko „Zajímá mě“ způsobí, že se událost zobrazí přátelům dané osoby – tímto způsobem se o události dozví širší okruh lidí.

Nakupte si více zájemců o vaši Facebookovou událost

Tuto službu nabízíme společně s dalšími službami, díky kterým bude vaše událost vypadat zajímavěji a hlavně přirozeněji. Pokud uměle zvýšíte počet zájemců o událost, daleko více reálných zájemců se o události doví. Co se objednávky týče, rozhodně doporučujeme, aby počet objednaných kliknutí odpovídal velikosti vaší akce. Pokud si nejste jisti balíčkem, který byste si měli objednat, klidně vám pomůžeme!


Jste připraveni na objednávku?