Facebook Video Views: Více shlédnutí na Facebooku za pomoci sociálního marketingu

Videi Na Facebooku
5 90590
  • 100 % bezpečné a diskrétní
  • Šetřete čas a energii
  • Rychlé výsledky
  • Vaše objednávka bude zkontrolována ručně
  • Bezplatná konzultace a individuální řešení

Díky Social Media Daily můžete získat spoustu nových shlédnutí na vaše facebooková videa rychle a levně. Stačí si vybrat jeden z našich balíčků a shlédnutí se přivalí cobydup.

Možná jste nás viděli na

U objednávek nad 50,000 shlédnutí si můžete objednávku rozdělit mezi až pět odkazů. URL stačí zadat do příslušných okýnek.

U této služby nenabízíme uživatele z určité země, nýbrž mezinárodní účty. 

U tohoto produktu není možné nastavit denní limit. 

Pokud byste rádi zvýšili členskou základu na vaší stránce, tak jistě oceníte možnost nákupu facebookových fanoušků.

Zmiňovaný časový úsek začíná až tehdy, kdy začneme na objednávce pracovat. To se ve většině případů děje do 24 hodin od vaší objednávky, ale výjimečně se čekací doba může vyšplhat až na 3 dny.

Poznámka: Nereprezentujeme žádnou sociální síť a nejsme v žádném případě jakkoliv propojeni s platformami, které se v našich nabídkách objevují.

Tým „Social Media Daily“

Více shlédnutí na Facebooku díky online marketingu.

YouTube má na trhu velkého konkurenta – Facebook! Od doby, co si Facebook pozměnil svůj algoritmus se hlavní důraz klade na videa. Čtyři miliardy shlédnutí… denně. Uploading videa na Facebook má spoustu výhod! Videa budou přímo na news-feedu vašich přátel a sledujících, spustí se díky funkci autoplay okamžitě a mohou být jednoduše a rychle sdílená. Není proto žádným překvapením, že mnoho uživatelů místo na YouTube svá videa nahrává na Facebook.

Online marketing s with Social Media Daily

Zdá se vám, že shlédnutí vašich videí naskakují příliš pomalu? V tom případě si je můžete jednoduše zakoupit! Social Media Daily nabízí své marketingové zkušenosti, díky kterým může vašemu videu přidat na sledovanosti. Povětšinou od nás získáte více shlédnutí než jste si objednali!  Jste správce nějaké stránky či připravujete facebookovou událost? V tom případě si jistě vyberete ze spousty balíčků, které nabízíme.

Jste připraveni na objednávku?