Zakupte si více sledujících na Facebooku

Social Media Daily vám dává možnost zakoupit si odběratele na Facebooku. Jedná se o uživatele, kteří sledují váš osobní soukromý profil. Pokud si přejete objednat fanoušky, poslouží vám oddělený balíček.

Kromě nových odběratelů vám také dodáme lajky zdarma na některé z vašich novějších příspěvků - až 5 příspěvků podle kvantity objednávky! Ujistěte se ovšem, že váš profil mohou sledovat uživatelé, kteří nejsou vaši přátelé.

Nejste si jisti, v čem tato objednávka spočívá? Podívejte se na tento Screenshot.

You may have seen us on:

Forbes
SocialMediaWeek
Biz Community

Můžete si také určit limit denních odběrů. Tento limit by měl být nastaven na minimálně 10 uživatelů denně. Použijte prosím příslušnou kolonku.
 
U této služby nenabízíme uživatele z určité země, nýbrž mezinárodní účty.

Počet sledujících, které získáte, není ovlivněn počtem sledujících, které získáte (či ztratíte) přirozeně.
 
Pokud máte fanpage na Facebooku, bude vás tato nabídka jistě zajímat. Lajky na vaši fanpage si můžete zakoupit zde.
 
Zmiňovaný časový úsek začíná až tehdy, kdy začneme na objednávce pracovat. To se ve většině případů děje do 24 hodin od vaší objednávky, ale výjimečně se čekací doba může vyšplhat až na 3 dny.
 
Poznámka: Nereprezentujeme žádnou sociální síť a nejsme v žádném případě jakkoliv propojeni s platformami, které se v našich nabídkách objevují.
The Social Media Daily Team
Vyberte si balíček:
Vybrán balíček 100
100 sledujících
Time to start: Ø 12 h
Average time until delivery starts
Time to complete: 1-2 dny
Average time until order is completed (after start)
Cena: 5.90 €
včetně poštovného a daní, bez dalších výdajů
Choose delivery method
Standard: processing time as displayed
Express: faster booking with priority over standard orders
More Information

Více informací ohledně sledujících na Facebooku

La marca en la captura de pantalla muestra el contador de suscriptores de un perfil de Facebook – Nosotros no representamos explícitamente a Facebook ni a ninguna otra red social.
O čem je tento produkt?

Uživatelé často chtějí, aby jejich příspěvky viděli i jiní lidé, než jejich přátelé. Proto Facebook přišel s funkcí sledování. Sledující si tak mohou projít příspěvky uživatele, ale neuvidí jejich celý profil. Tato funkce dává uživatelům možnost mít teoreticky více než 5.000 přátel. Podobně jako je tomu u fanpages, i zde hraje velkou roli počet odběratelů.

Tímto způsobem můžete získat více sledujících na vašem facebookovém profilu

Chcete přilákat více pozornosti k vaším veřejným příspěvkům bez větší námahy? Social Media Daily vám dává možnost si jednoduše zakoupit odběratele. Ušetří vám to spoustu času a jedná se o vcelku levnou možnost. Vždy se s námi nejdříve pokuste spojit. Můžeme vám doporučit ten nejlepší balíček právě pro vás! Pokud máte nějaké jiné dotazy, napište našemu týmu podpory.
Hodnocení poduktu: Pokud jste si službu již zakoupili, ohodnoťte ji prosím.