Nákup YouTube odběratelů – získejte více odběratelů na vašem kanálu

Co je na YouTube nejdůležitější? Odběratelé! Naše služby mohou váš kanál dostatečně nakopnout. Vyberte si ten balíček, který se vám nejvíc hodí!

Kromě nových odběratelů vám dodáme i lajky. Zcela zdarma! Podle počtu odběratelů si pak také budete objednávku moci rozdělit až na 5 videí.

Můžete si nastavit denní limit při objednávkách do 1.000 odběratelů. Limit je většinou 30 odběratelů denně.

Nejste si jisti, v čem tato objednávka spočívá? Podívejte se na tento Screenshot.

Mohli jste nás vidět zde:

Forbes
SocialMediaWeek
Biz Community

U této služby nenabízíme uživatele z určité země, nýbrž mezinárodní účty.

Upozornění: Počet odběratelů musí být veřejně viditelný.

Doporučujeme, abyste v průběhu plnění našeho závazku deaktivovali všechny placené reklamy, jelikož můžete v opačném případě ohrozit váš účet AdSense. I když existuje jen malá šance, že byste se díky naší službě dostali do problémů s YouTube, u AdSense se problémy objevit mohou.

Kromě odběratelů by vás mohly zajímat i shlédnutí! Porozhlédněte se po naší nabídce a vyberte si službu, díky které si můžete zvýšit počet shlédnutí na YouTube.

Zmiňovaný časový úsek začíná až tehdy, kdy začneme na objednávce pracovat. To se ve většině případů děje do 24 hodin od vaší objednávky, ale výjimečně se čekací doba může vyšplhat až na 3 dny.

Poznámka: Nereprezentujeme žádnou sociální síť a nejsme v žádném případě jakkoliv propojeni s platformami, které se v našich nabídkách objevují.

Denní tým pro sociální sítě
currently Odběratelé na Youtube
Čas do zahájení: Ø 6 h
Průměrný čas do zahájení dodání
Nadstandardní možnosti jako například výběr dne dodání nebo pohlaví uživatele jsou dostupné pouze u zaplacených služeb.
Zvolte dobu dodání a další možnosti
Vyberte si metodu dodání
Standardní: Doba zpracování shodná s vyobrazenou dobou
Expresní: rychlejší rezervace, má přednost před standardními objednávkami
Více informací
Cena: 0
včetně poštovného a daní, bez dalších výdajů

💡NEW: With every order you'll receive our
"INSTAGRAM EXPERT GUIDE 2020"
for free. 70 pages filled with valuable tips and advices!
© Social Media Daily GmbH SMD

Více informací o YouTube odběratelích

Snímek obrazovky ukazuje počítadlo, jemuž se zvyšuje počet, pokud si koupíte odběratele na YouTubu nebo Vám přirozeně naroste počet diváků – Explicitně nereprezentujeme YouTube ani jinou sociální síť.
O čem je tento produkt?
Pokud se podíváme na počet kanálů, které se v dnešní době na YouTube vyskytují, zjistíme, že je extrémně těžké se v tomto kompetitivním prostředí uchytit. Tedy alespoň bez perfektního marketingu, který Social Media Daily nabízí. Se SMD můžete získat velké množství odběratelů rychle, bezpečně a levně. Odběratelé vám poté zvýší kredibilitu a zajistí vyšší míru sledovanosti. Vaše videa získají více lajků a komentářů. Naše služba se hodí hlavně začínajícím youtuberům.
 

Více odběratelů = více úspěchu

Pokud si od nás zakoupíte odběratele, ušetříte čas i peníze. Získáte nové odběratele rychle a jednoduše. a ještě k tomu se vyhnete všem překážkám, která na nevědomého uživatele na cestě za slávou čekají. Pro to, abyste na svém kanálu vytvořili dojem autentičnosti, také doporučujeme další z našich YouTube balíčků. Můžete si zakoupit lajky, komentáře a hlavně sledování. Pokud chcete nějaký z našich produktů „ušít na mírů“, napište nám! Rádi se s vámi domluvíme.
Hodnocení poduktu: Pokud jste si službu již zakoupili, ohodnoťte ji prosím.