Získejte účastníky na vaše facebookové akce

Kromě účastníků události vám Social Media Daily nabízí i možnost zasílání pozvánek na vaše facebookové události. Tyto pozvánky k vám mohou přivábit další potenciální účastníky.

Můžeme pro vás také zajistit účastníky, kteří „mají zájem“ - pokud máte zájem, napište nám! Pokud si přejete pokračovat se službou s normálními účastníky, klikněte sem

Nejste si jisti, v čem tato objednávka spočívá? Podívejte se na tento Screenshot.

Mohli jste nás vidět zde:

Forbes
SocialMediaWeek
Biz Community

U této služby nenabízíme uživatele z určité země, nýbrž mezinárodní účty.

Zmiňovaný časový úsek začíná až tehdy, kdy začneme na objednávce pracovat. To se ve většině případů děje do 24 hodin od vaší objednávky, ale výjimečně se čekací doba může vyšplhat až na 3 dny.

Poznámka: Nereprezentujeme žádnou sociální síť a nejsme v žádném případě jakkoliv propojeni s platformami, které se v našich nabídkách objevují.

Denní tým pro sociální sítě
Vyberte si balíček:
Vybrán balíček 400
400 pozvánek
Čas do zahájení: Ø 6 h
Průměrný čas do zahájení dodání
Čas dokončení: 4-6 dny
Průměrná doba, než je dokončena objednávka (po zahájení)
Cena: 9.90 €
včetně poštovného a daní, bez dalších výdajů
Vyberte si metodu dodání
Standardní: Doba zpracování shodná s vyobrazenou dobou
Expresní: rychlejší rezervace, má přednost před standardními objednávkami
Více informací

Více informací ohledně pozvánek na facebookové události

Značka na snímku obrazovky ukazuje počet pozvaných na událost na Facebooku  – Explicitně nereprezentujeme Facebook nebo jinou sociální síť.
O čem je tento produkt?

Jakožto uživatel Facebooku můžete vytvářet události a následně na ně zvát své přátele. S fanpages je to o něco těžší; i když jsou všichni členové skupiny pozvaní, nemůžete na událost pozvat další lidi. Jde to pouze tehdy, pokud se přepnete na vlastní profil a zašlete pozvánky vašim přátelům. Díky našim novým službám můžete jednoduše a rychle zakoupit i uchazeče, kteří "mají zájem". Toto vám pomůže zajistit si pozornost těch uživatelů, kteří by si vaší akce jinak ani nevšimli. Služba je nabízena jako doplněk naší služby dodání tradičních účastníků, jelikož díky ní bude vaše událost autentičtější. Kromě toho můžete zcela zdarma získat více účastníků.

Zasílání více pozvánek za pomoci Facebook marketingu

Výběr počtu pozvánek je na vás. Obecně doporučujeme, aby bylo číslo účastníků takové, které se na určitou událost hodí. Díky tomu se zachová autentičnost události. Pokud si nejste jisti, jaký balíček si vybrat, kontaktujte nás a my vám s vaší volbou pomůžeme.

Hodnocení poduktu: Pokud jste si službu již zakoupili, ohodnoťte ji prosím.