Zakupte YouTube Views

Zhlédnutí na YouTube
9 90
  • 100 % bezpečné a diskrétní
  • Šetřete čas a energii
  • Rychlé výsledky
  • Vaše objednávka bude zkontrolována ručně
  • Bezplatná konzultace a individuální řešení

Chcete, aby se na vaše video podívalo více lidí, a je bezpečnost je pro vás na prvním místě? V tom případě je Social Media Daily přesně ta společnost, kterou potřebujete!

Kromě zhlédnutí na YouTube nabízíme i lajky a kvalitní komentáře, které jsou psány na míru vašemu videu zcela zdarma! Komentáře a zhlédnutí budou přidávány postupně.

Možná jste nás viděli na

Upozornění. Pokud neřeknete jinak, všechny komentáře budou v angličtině.

Pokud si objednáte 5.000 či více zhlédnutí, budou zhlédnutí rozdělena mezi pět odkazů bez dalšího poplatku. Lajky a komentáře pak budou také rozděleny. Minimální počet na odkaz je 1.000 zhlédnutí.
Jakmile začneme s plněním zakázky, budou zhlédnutí dodávána po denních dávkách (1.000-10.000 zhlédnutí denně, podle velikosti objednávky). Zhlédnutí budou dodána během několika dnů. Pokud se s námi spojíte, můžeme se dohodnout, že budeme zhlédnutí dodávat během delšího časového úseku.

Doporučujeme, abyste v průběhu plnění našeho závazku deaktivovali všechny placené reklamy, jelikož můžete v opačném případě ohrozit váš účet AdSense. I když existuje jen malá šance, že byste se díky naší službě dostali do problémů s YouTube, u AdSense se problémy objevit mohou.

Kromě shlédnutí by vás mohly zajímat i liky! Porozhlédněte se po naší nabídce a vyberte si službu, díky které si můžete zvýšit počet liků na YouTube!
Zmiňovaný časový úsek začíná až tehdy, kdy začneme na objednávce pracovat. To se ve většině případů děje do 24 hodin od vaší objednávky, ale výjimečně se čekací doba může vyšplhat až na 3 dny.

Poznámka: Nereprezentujeme žádnou sociální síť a nejsme v žádném případě jakkoliv propojeni s platformami, které se v našich nabídkách objevují.

 

Tým „Social Media Daily“

Kako imati puno pregleda na YouTube

YouTube je jednou z nejúspěšnějších sociálních sítí naší doby a od svého založení v roce 2005 exponenciálně roste. Tuto platformu nepoužívají pouze jednotlivci, nýbrž také skupiny a firmy. Animáky, návody, filmy, písničky, to vše a mnoho více je k dispozici na svých vlastních kanálech. Díky velké konkurenci mohou mít s obstaráním odběratelů problém i velmi kvalitní kanály. Od toho jsme tu ale my. Pokud chcete více zhlédnutí na svém videu, je Social Media Daily přesně to, co hledáte!

Více zhlédnutí na vašich videích

Na Social Media Daily si můžete jednoduše a levně zakoupit zhlédnutí pro vaše YouTube videa, díky čemuž můžete dosáhnout na uživatele, kteří by si vašeho obsahu ani nevšimli. Celkově tak díky naší službě získáte více odběratelů, což vám dá více prostoru ve stále se zvětšující YouTube komunitě tvůrců (samozřejmě pod podmínkou, že budete pravidelně nahrávat zajímavá videa). Naše služba je jednoduchá, levná a diskrétní. Pokud si chcete vybrat balíček, který př

Jste připraveni na objednávku?