Zakupte YouTube Views

Chcete, aby se na vaše video podívalo více lidí, a je bezpečnost je pro vás na prvním místě? V tom případě je Social Media Daily přesně ta společnost, kterou potřebujete!

Kromě zhlédnutí na YouTube nabízíme i lajky a kvalitní komentáře, které jsou psány na míru vašemu videu zcela zdarma! Komentáře a zhlédnutí budou přidávány postupně.

U této služby nenabízíme uživatele z určité země, nýbrž mezinárodní účty.

Nejste si jisti, v čem tato objednávka spočívá? Podívejte se na tento Screenshot.

Mohli jste nás vidět zde:

Forbes
SocialMediaWeek
Biz Community

Upozornění. Pokud neřeknete jinak, všechny komentáře budou v angličtině.

Pokud si objednáte 5.000 či více zhlédnutí, budou zhlédnutí rozdělena mezi pět odkazů bez dalšího poplatku. Lajky a komentáře pak budou také rozděleny. Minimální počet na odkaz je 1.000 zhlédnutí.
 
Jakmile začneme s plněním zakázky, budou zhlédnutí dodávána po denních dávkách (1.000-10.000 zhlédnutí denně, podle velikosti objednávky). Zhlédnutí budou dodána během několika dnů. Pokud se s námi spojíte, můžeme se dohodnout, že budeme zhlédnutí dodávat během delšího časového úseku.

Doporučujeme, abyste v průběhu plnění našeho závazku deaktivovali všechny placené reklamy, jelikož můžete v opačném případě ohrozit váš účet AdSense. I když existuje jen malá šance, že byste se díky naší službě dostali do problémů s YouTube, u AdSense se problémy objevit mohou.

Kromě shlédnutí by vás mohly zajímat i liky! Porozhlédněte se po naší nabídce a vyberte si službu, díky které si můžete zvýšit počet liků na YouTube!
 
Zmiňovaný časový úsek začíná až tehdy, kdy začneme na objednávce pracovat. To se ve většině případů děje do 24 hodin od vaší objednávky, ale výjimečně se čekací doba může vyšplhat až na 3 dny.
 
Poznámka: Nereprezentujeme žádnou sociální síť a nejsme v žádném případě jakkoliv propojeni s platformami, které se v našich nabídkách objevují.
Denní tým pro sociální sítě
1,000 Zhlédnutí na Youtube
Čas do zahájení: Ø 6 h
Průměrný čas do zahájení dodání
Čas dokončení: Ø 1 dny
Průměrná doba, než je dokončena objednávka (po zahájení)
Nadstandardní možnosti jako například výběr dne dodání nebo pohlaví uživatele jsou dostupné pouze u zaplacených služeb.
Zvolte dobu dodání a další možnosti
Vyberte si metodu dodání
Standardní: Doba zpracování shodná s vyobrazenou dobou
Expresní: rychlejší rezervace, má přednost před standardními objednávkami
Více informací
Cena: 9,90 €
včetně poštovného a daní, bez dalších výdajů

💡NEW: With every order you'll receive our
"INSTAGRAM EXPERT GUIDE 2020"
for free. 70 pages filled with valuable tips and advices!
© Social Media Daily GmbH SMD

Kako imati puno pregleda na YouTube

Značka na snímku obrazovky ukazuje počítadlo zhlédnutí na YouTubu – Explicitně nereprezentujeme YouTube ani jinou sociální síť.
O čem je tento produkt?
YouTube je jednou z nejúspěšnějších sociálních sítí naší doby a od svého založení v roce 2005 exponenciálně roste. Tuto platformu nepoužívají pouze jednotlivci, nýbrž také skupiny a firmy. Animáky, návody, filmy, písničky, to vše a mnoho více je k dispozici na svých vlastních kanálech. Díky velké konkurenci mohou mít s obstaráním odběratelů problém i velmi kvalitní kanály. Od toho jsme tu ale my. Pokud chcete více zhlédnutí na svém videu, je Social Media Daily přesně to, co hledáte!

Více zhlédnutí na vašich videích

Na Social Media Daily si můžete jednoduše a levně zakoupit zhlédnutí pro vaše YouTube videa, díky čemuž můžete dosáhnout na uživatele, kteří by si vašeho obsahu ani nevšimli. Celkově tak díky naší službě získáte více odběratelů, což vám dá více prostoru ve stále se zvětšující YouTube komunitě tvůrců (samozřejmě pod podmínkou, že budete pravidelně nahrávat zajímavá videa). Naše služba je jednoduchá, levná a diskrétní. Pokud si chcete vybrat balíček, který přesně sedne vašim požadavkům, prohlédněte si prosím na naše menu.

 

Hodnocení poduktu: Pokud jste si službu již zakoupili, ohodnoťte ji prosím.