Získejte komentáře na vaše YouTube videa

Social Media Daily vám dává možnost jednoduchého a rychlého nákupu komentářů pro vaše YouTube videa. Chopte se této příležitosti a zajistěte si vyšší míru aktivity na videích!

Komentáře té nejvyšší kvality vypadají naprosto věrohodně. Reagují na vaše video, odpovídají na další komentáře a dávají jim lajky. Kromě toho mají všichni uživatelé aktivní profily a profilové obrázky. Komentáře si můžete dokonce psát sami!

Komentáře jsou vždy v Angličtině. Pokud si je přejete obdržet v jiném jazyce, napište nám již přichystané komentáře a my se postaráme o jejich rozeslání. 

Nejste si jisti, v čem tato objednávka spočívá? Podívejte se na tento Screenshot.

You may have seen us on:

Forbes
SocialMediaWeek
Biz Community

Nejnižší denní limit jsou dva komentáře. Tato služba vám dává možnost odeslat nám až pět odkazů bez jakéhokoliv poplatku!
 
Poznámka: komentáře musejí být odesílány automaticky, ne až poté, co je zkontrolujete!

Chtěli byste si zajistit více zhlédnutí? Pak se porozhlédněte po našich dalších YouTube službách?

Doporučujeme, abyste v průběhu plnění našeho závazku deaktivovali všechny placené reklamy, jelikož můžete v opačném případě ohrozit váš účet AdSense. I když existuje jen malá šance, že byste se díky naší službě dostali do problémů s YouTube, u AdSense se problémy objevit mohou.

Zmiňovaný časový úsek začíná až tehdy, kdy začneme na objednávce pracovat. To se ve většině případů děje do 24 hodin od vaší objednávky, ale výjimečně se čekací doba může vyšplhat až na 3 dny.
 

Poznámka: Nereprezentujeme žádnou sociální síť a nejsme v žádném případě jakkoliv propojeni s platformami, které se v našich nabídkách objevují.

The Social Media Daily Team
Vyberte si balíček:
Vybrán balíček 3
3 high quality YouTube comments
Time to start: Ø 6 h
Average time until delivery starts
Time to complete: 1-2 dny
Average time until order is completed (after start)
Cena: 3.90 €
včetně poštovného a daní, bez dalších výdajů
Choose delivery method
Standard: processing time as displayed
Express: faster booking with priority over standard orders
More Information

Více informací ohledně YouTube komentářů

The mark on the screenshot shows the comment option on a YouTube videoclip – We explicitly do not represent YouTube or any other social network.
O čem je tento produkt?
Komentáře jsou na YouTube extrémně důležité, stejně důležité jako lajky a zhlédnutí. Pokud má video hodně komentářů, pak je zřejmě relevantní a důležité. Bohužel je někdy těžké získat na videu dostatek komentářů – hlavně v případě, že jste začátečník a váš kanál se teprve rozjíždí. Díky Social Media Daily si můžete komentáře zakoupit rychle a levně. Je pro nás extrémně důležité, abychom vám dodaly komentáře té nejvyšší kvality, které reagují na obsah videa.

Zakupte si YouTube komentáře pro vaše video

Pokud si zakoupíte naše kvalitní komentáře, stane se vaše video během krátké chvilky daleko populárnější. Kromě nákupu komentářů vám také doporučujeme další z našich YouTube služeb. Pokud máte ohledně našich produktů jakékoliv otázky, nečekejte a napište nám na mail nebo zavolejte na Skype či telefon.

 

Hodnocení poduktu: Pokud jste si službu již zakoupili, ohodnoťte ji prosím.