Nákup lajků na facebookové příspěvky

Můžete si u nás zakoupit lajky pro vaše příspěvky a fotografie – jsou přeci jen velmi důležitou součástí vašeho facebookového renomé!

Pokud si objednáte liky, získáte od nás i Emojis zcela zdarma! Získáte 1-10% z celkové objemu objednávky, tzn., že za 100 normálních liků získáte 10 reakcí. Touto dobou můžeme dodat pouze reakce WoW a Haha.
 
Pokud si objednáte 500 či více lajků, můžete si jejich celkový počet rozdělit až na pět odkazů, a to bez dalších poplatků. Pro tuto funkci se vám bude hodit „plus“, které vidíte u kolonky na odkaz.

Nejste si jisti, v čem tato objednávka spočívá? Podívejte se na tento Screenshot.

You may have seen us on:

Forbes
SocialMediaWeek
Biz Community

Poznámka: Tato služba není dostupná v případě, že bude uplatněna na soutěže či volby jakéhokoliv charakteru.

1,000 a více liků si můžete objednat pouze pro vaši fanpage.

 
U této služby nenabízíme uživatele z určité země, nýbrž mezinárodní účty.

Pokud chcete místo lajků získat na stránku nové fanoušky, klikněte sem.

Zmiňovaný časový úsek začíná až tehdy, kdy začneme na objednávce pracovat. To se ve většině případů děje do 24 hodin od vaší objednávky, ale výjimečně se čekací doba může vyšplhat až na 3 dny.

Poznámka: Nereprezentujeme žádnou sociální síť a nejsme v žádném případě jakkoliv propojeni s platformami, které se v našich nabídkách objevují.
The Social Media Daily Team
Vyberte si balíček:
Vybrán balíček 100
100 ajků pro příspěvky
Time to start: Ø 15 min.
Average time until delivery starts
Time to complete: 1 den
Average time until order is completed (after start)
Cena: 3.90 €
včetně poštovného a daní, bez dalších výdajů
Choose delivery method
Standard: processing time as displayed
Express: faster booking with priority over standard orders
More Information

Vice informací ohledně lajků na příspěvky

Screenshot of a Facebook post with the marked post likes  – We explicitly do not represent Facebook or any other social network.
O čem je tento produkt?
Všichni ten problém známe. Celé věky se snažíte napsat perfektní facebookový příspěvek, ale když jej konečně postnete na vaši zeď, lajky se moc nehrnou. Facebook váš příspěvek neukazuje na nejvyšších místech, jelikož nemá moc lajků, čímž vám pomalu ani neumožňuje lajky získat. Je to takový facebookový začarovaný kruh, díky kterému spousta lidí prodělává na marketingu. Díky naší nabídce můžete své příspěvky dostat na vrchol tím, že si lajky zakoupíte.
 

Více aktivity na vašich facebookových příspěvcích

Zakupte si lajky na vaše facebookové příspěvky a zvyšte tak počet aktivních uživatelů! Nejenže budete díky lajkům více vidět, nýbrž bude váš profil/fanpage daleko atraktivnější. Je to proto, jelikož většinou platí pravidlo, že čím více lajků dostanete, tím lepší je obsah vašeho profilu/fanpage.
Hodnocení poduktu: Pokud jste si službu již zakoupili, ohodnoťte ji prosím.